O nas

Kancelaria świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Największą siłą Kancelarii jest przede wszystkim zgrany zespół. Dzięki zróżnicowanym specjalizacjom i doświadczeniu zdobytemu w praktyce zawodowej, Kancelaria jest w stanie obsługiwać Klientów w sposób gwarantujący im najwyższą jakość i optymalne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i interesów. 

Kancelaria gwarantuje Klientom rozwiązania prawne i biznesowe opracowane przede wszystkim z uwzględnieniem okoliczności ich spraw. Dzięki pasji, zaangażowaniu, a przede wszystkim otwarciu na problemy natury prawnej, z jakimi Klienci zwracają się do Kancelarii, staramy się ich skutecznie wspierać, przedstawiać realne, osiągalne i ekonomicznie opłacalne strategie działania.

W codziennej pracy zawodowej przyświecają nam rzetelność, zaangażowanie, dbałość o terminową realizację zleceń Klientów i terminy w postępowaniach sądowych, zaufanie i lojalność. Dzięki temu oferta Kancelarii jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, borykających się często z problemami m.in. na tle prawa rodzinnego, czy spadkowego, jak i do przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności.

Chcąc zapewnić Klientom kompleksowe wsparcie prawne na najwyższym poziomie, Kancelaria prowadzi stałą współpracę z wybranymi kancelariami prawnymi, komornikami, notariuszami, tłumaczami przysięgłymi i mediatorami.

Wiemy również, że nie wszystkie spory i nieporozumienia muszą znaleźć swój finał przed sądem, a nawet spory sądowe można zakończyć polubownie, dlatego w ramach działalności Kancelarii aktywnie prowadzimy i uczestniczymy w mediacjach między skonfliktowanymi stronami, pomagając im znaleźć, za każdym razem, najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria oferuje również obsługę prawną w języku angielskim.

Kancelaria świadczy swoje usługi w miastach Kostrzyn i Września. 

© 2024 Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Szczepańska
dev by WEBprojekt
Polityka Prywatności

Administratorem Państwa danych osobowych jest Justyna Szczepańska, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Szczepańska, ul. Pomorska 23, 62-025 Kostrzyn, NIP: 789-168-35-23, e-mail: biuro@jszczepanska.pl (zwana dalej: „Kancelaria” lub „Administrator”). Dane osobowe zbierane przez Kancelarię przetwarzane są na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwane dalej „RODO”) oraz w polskich przepisach wydanych w związku z RODO, w tym  ustawie z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

Czytaj treść polityki prywatności